Адвокати Януковича подали позов проти генпрокурора Луценка. ДБР розпочало провадження

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Sergii Kharchenko / NurPhoto via Getty Images

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за позовом адвокатів екс-президента Віктора Януковича проти генерального прокурора Юрія Луценка.

Про це повідомляє один із адвокатів, Віталій Сердюк.

Він опублікував витяг із Державного реєстру досудових розслідувань.

Адвокати Януковича вважають, що Луценко незаконно переслідував їхнього клієнта.

«Генеральний прокурор пішов на фальсифікацію доказів для притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинного Віктора Януковича, посилаючись на сфабриковані «на швидку руку» докази», — пише Сердюк.

#справаЛуценка#справа_втрата_Криму#політика_проти_правосуддяГБР 28.03.2019 открыло уголовное производство в отношении...

Gepostet von Виталий Сердюк am Montag, 15. April 2019
  • 24 січня Оболонський районний суд Києва визнав Віктора Януковича винним у державній зраді. Суд ухвалив рішення про увʼязнення екс-президента на 13 років. Його визнали винним у державній зраді та в пособництві у веденні агресивної війни.
  • При цьому суд визнав Януковича невинним у пособництві посяганню на територіальну цілісність України, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків.
  • Адвокат Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Рябовол, який захищав у суді екс-президента Віктора Януковича, подав скаргу на вирок Оболонського районного суду Києва.