Суд відмовив Насірову у клопотанні призупинити конкурси на посади голів податкової та митної служб

Автор:
Олена Козаченко
Дата:
Суд відмовив Насірову у клопотанні призупинити конкурси на посади голів податкової та митної служб

Гонтар Володимир / УНІАН

Окружний адміністративний суд Києва відмовив колишньому очільнику Державної фіскальної служби Роману Насірову у клопотанні про призупинку конкурсів на посади голів Державної податкової та Державної митної служб. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

Підготовче засідання у справі за позовом Романа Насірова до уряду щодо оголошення конкурсів на посади очільників податкової та митної служб відбудеться 6 травня.

У Мінфіні зазначили, що вважають позовні вимоги екс-керівника ДФС безпідставними.

«Оскаржувані акти уряду жодним чином не впливають на права, свободи або законні інтереси, що вказує на відсутність порушеного права у позивача. Мінфін вживатиме всіх необхідних заходів для захисту інтересів держави та забезпечення можливості конкурсантам скористатися законним правом бути призначеними на посади керівників Державної податкової та митної служб», — йдеться у заяві.

У Мінфіні додають, що конкурс на посади голів служб триває. Вже пройшов перший етап тестування, за підсумками якого сформовано перелік з 11 претендентів на посади голів митної та податкової служб. До процесу перевірки тестів, які проходитимуть кандидати, долучили представників бізнесу та експертів. Результати конкурсу оголосять 23 квітня.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо