Слідчі назвали офіційну причину пожежі в соборі Паризької Богоматері

Перегляди:
2223
Автор:
Олена Мельник
Дата:
Слідчі назвали офіційну причину пожежі в соборі Паризької Богоматері

Olivier Mabelly/ Flickr

Французькі слідчі вважають, що електричне коротке замикання могло спричинити пожежу в соборі Паризької Богоматері. Про це повідомляє The Guardian, посилаючись на заяву представника судової поліції.

За даними правоохоронців, пожежа сталася випадково. У паризькій прокуратурі зазначили, що вже допитали близько 40 осіб. Серед них співробітники Нотр-Дама, а також ті, хто виконував ремонтні роботи.

Співробітник поліції не став коментувати статтю в газеті Le Parisien про те, що слідчі з'ясовують, чи була пожежа пов'язана з комп'ютерним збоями або використанням тимчасових підйомників під час ремонту.

Оскільки собор буде закритий для публіки протягом багатьох років, настоятель католицької парафії запропонував побудувати тимчасову будівлю на площі перед пам'яткою готичної епохи.

  • 15 квітня в соборі Паризької Богоматері (Нотр-Дам де Парі) сталася масштабна пожежа. Вона почалася на даху споруди приблизно о 18:50 за місцевим часом (о 19:50 за Києвом). Відкрите горіння в Нотр-Дамі тривало більше дев'яти годин. Внаслідок пожежі в соборі обвалилися шпиль і дах.
  • На сайті уряду Франції оголосили збір коштів на відновлення собору Паризької Богоматері.
  • Космічна програма Європейського Союзу зі спостереження за Землею Copernicus сфотографувала з космосу наслідки пожежі.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо