Без алкоголю, зброї, камер і дітей. В «Олімпійському» та команді Зеленського пояснили, як потрапити на дебати

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Керівництво НСК «Олімпійський», де ввечері 19 квітня відбудуться дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Петра Порошенка, опублікувало правила поведінки на події.

Для тих, хто отримав квиток або завчасно зареєструвався на дебати, стадіон відкриють о 16:00. На вході людей перевірятимуть працівники Національної поліції України.

«Правоохоронці вилучатимуть у людей предмети, схожі на зброю, продукти харчування, газові балончики, петарди, фаєри. Також глядачів закликають не вживати алкоголь, оскільки працівники поліції не пускатимуть на НСК «Олімпійський» людей у стані алкогольного сп’яніння», — йдеться в повідомленні.

У команді кандидата в президенти Володимира Зеленського просять глядачів, які забронювали квитки від їхнього штабу, роздрукувати їх, а також не брати з собою дітей та домашніх тварин, камери та фотоапарати.

Ми хочемо нагадати правила щодо відвідування Дебатів між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком.Правила однакові...

Gepostet von Команда Зеленського am Freitag, 19. April 2019

Самі дебати заплановані на 19:00.

  • Національна поліція завершує підготовчі заходи щодо забезпечення громадської безпеки під час дебатів Володимира Зеленського та Петра Порошенка на НСК «Олімпійський». Біля самого стадіону вже посилили патрулювання правоохоронцями.
  • У Києві навколо НСК «Олімпійський» 19 квітня, в день проведення дебатів між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, перекриють дороги. Також на патрулювання вийде велика кількість правоохоронців.
  • Раніше у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що очікують до 60 тис. відвідувачів дебатів між кандидатами в президенти.