Екс-глава Адміністрації президента Ложкін: З Коломойським у Ізраїлі не зустрічався і не розмовляв

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Колишній глава Адміністрації президента (АП) Петра Порошенка Борис Ложкін стверджує, що не зустрічався з бізнесменом, колишнім акціонером ПриватБанку Ігорем Коломойським в Ізраїлі. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

«З цікавістю прочитав інтерв'ю з Ігорем Коломойським. Для тих, кому це важливо, повідомляю: я — президент Єврейської конфедерації України і в Ізраїлі буваю часто. Останній раз провів там три дні, а не два тижні, з Коломойським не зустрічався і не розмовляв», — написав він.

С интересом прочел интервью с Игорем Коломойским. Для тех, кому это важно, сообщаю: я - президент Еврейской конфедерации...

Gepostet von Борис Ложкин am Freitag, 19. April 2019

Про що мова?

Ігор Коломойський в інтерв'ю «Економічній правді» розповів, що кілька тижнів тому до нього приїздив колишній глава АП Борис Ложкін за дорученням Порошенка, щоб «спокутати свою провину за неправильну приватизацію» ПриватБанку.

«Він говорить, що він [Порошенко] усвідомив, що все це було неправильно, і питав, чи можна спокутати свою провину. Я сказав, що у нього залишилося небагато часу. Подивимося, чи готовий він все визнати. Я вважаю, що Порошенко має публічно вийти та сказати, що вважає, що націоналізація була помилкою», — сказав Коломойський.

За словами Коломойського, Ложкін «два тижні відсиджувався» в Ізраїлі, «поки від Кулика переховувався».

«Насправді, я Ложкіна тут переховував», — заявив Коломойський.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо