Другий тур виборів президента: у зоні ООС висока явка серед військових

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У зоні ООС спостерігається висока явка серед військових у другому турі виборів президента. Як повідомляє штаб Операції обʼєднаних сил, голосування на лінії фронту та у прилеглих районах проходить у штатному режимі.

Військовослужбовці підрозділів та частин Об'єднаних сил в районі відповідальності ОТУ "Північ" реалізовують своє громадянське право під час виборів Президента України#ООС #Операція_ОСНі постійна бойова готовність, ні служба в безпосередній близькості від лінії розмежування не стала на заваді для проведення голосування під час другого туру виборів Президента України. От наприклад спеціальна виборча дільниця під номером 000001 знаходиться всього за кілька кілометрів від ворожих позицій. Першими сюди прийшли проголосувати військовослужбовці, які заступатимуть в наряд та добове чергування. Згодом з передових позицій «вахтовим методом» почали привозити особовий склад. Для посилення безпеки проведення виборів командування бригади вжила низку прихованих, але дієвих заходів. Таким чином кожен солдат, сержант та офіцер отримали право здійснити своє волевиявлення. Багато було зроблено і стосовно організації роботи дільниць. - Ми пройшли спеціальне навчання, - розповів голова однієї з дільничних комісій Євген. – Маємо необхідне обладнання, підготували нашу дільницю відповідно до всіх вимог чинного законодавства. Військові подбали за все – як за такі дрібнички, як запасні ручки до кабінок голосування, так і за важливіші – додаткові бюлетені, на випадок якщо хтось випадково зіпсує свій. - Ми проводимо абсолютно чесні вибори, - наголосив голова однієї з дільничних комісій Іван. – Нікому з військовослужбовців не розповідалось, за кого вони мають голосувати, так само і не проводилось заборонених агітацій під час президентських перегонів. Всі ми вважаємо, що кожна людина має право вільно вирішувати долю держави.На всіх спеціальних виборчих дільницях зафіксована висока явка виборців. - Зараз, на лінії розмежування знаходяться кращі з кращих представників нашої держави, - каже військовослужбовець Збройних Сил України Віталій. – і кому, як не їм вирішувати долю держави. Адже тут ми захищаємо Україну зі зброєю в руках, то захистимо її і політично.Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 21. April 2019

«Ні постійна бойова готовність, ні служба у безпосередній близькості від лінії розмежування не стала перешкодою для проведення голосування під час другого туру виборів президента України [...]. Кожен солдат, сержант і офіцер отримав право здійснити своє волевиявлення [...]. На всіх виборчих дільницях зафіксована висока явка виборців», — йдеться у повідомленні.

Висока явка також спостерігається серед військових на спецдільницях у Приазовʼї. «На спеціальній виборчій дільниці у найближчому до передових позицій 61-му військовому мобільному госпіталі у Маріуполі військовослужбовці відзначилися особливою активністю. Ще до восьми годин ранку перед контрольно-пропускним пунктом закладу утворилася черга із сотень охочих віддати свій голос за обраного кожним із них кандидата у президенти країни», — відзначили у штабі.

На Приазов'ї військовослужбовці Об'єднаних сил проявляють високу активність під час голосування на спеціалізованих...

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 21. April 2019