«У Ваших руках усі можливості». Головний рабин України привітав Зеленського з перемогою на виборах

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Головний рабин України Моше Реувен Азман привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах. Про це йдеться у його листі, опублікованому на сторінці у Facebook.

«Ви отримали безпрецедентну довіру та підтримку з боку українського народу. Сьогодні у Ваших руках опинилися усі можливості для того, щоб вивести Україну з такого непростого, скрутного становища та підняти її до рівня лідируючих країн світу», — йдеться у заяві.

Моше Реувен Азман побажав Зеленському «йти шляхом чесності та правди» і додав, що єврейська громада усіляко підтримуватиме його на цьому шляху.

Вітання новообраному Президенту України Зеленському Володимиру Олександровичу!Congratulations to the newly elected President of Ukraine Zelensky Volodymyr Oleksandrovych!

Gepostet von Chief rabbi of Ukraine - Головний Рабин України am Dienstag, 23. April 2019
  • Зеленський отримав 73,22% голосів у другому турі виборів президента України. Такі дані наводить Центральна виборча комісія за підсумком обробки 100% протоколів.
  • У Раді оголосили вимоги до Зеленського. Серед них — повернути Крим і Донбас, скасувати «Роттердам+» та уможливити імпічмент.