Підкуп виборців і хуліганство. Під час виборів до поліції надійшло понад 11 тисяч звернень про порушення

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

У період виборів поліція в усіх регіонах країни отримала 11 162 звернення, повʼязаних з виборчим процесом. Про це повідомив глава Національної поліції Сергій Князєв під час наради в Одесі під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

«У період цьогорічної кампанії до органів та підрозділів поліції надійшло понад 11 тисяч звернень. Їхня тематика була доволі різноманітною: від незаконної агітації до підкупу виборців, від хуліганства до перешкоджання виборчому праву. Найбільше навантаження за кількістю повідомлень про порушення виборчого законодавства зафіксували у місті Київ, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях», — зазначив Князєв.

878 повідомлень кваліфікували як адміністративні порушення і відкрили 430 кримінальних проваджень. У 30 випадках правопорушникам вже повідомили про підозру.

Перший заступник глави МВС Сергій Яровий висловив вдячність особовому складу всіх підрозділів системи МВС за роботу в період виборів.

У період виборів поліція зареєструвала понад 11 тисяч повідомлень про порушення Водночас поліцейські якісно виконали всі покладені на них завдання із забезпечення безпеки волевиявлення громадян. Сергій Князєв:«У період цьогорічної кампанії до органів та підрозділів поліції надійшло понад 11 тисяч звернень. Їх тематика була доволі різноманітною: від незаконної агітації до підкупу виборців, від хуліганства до перешкоджання виборчого права.Незважаючи на те, що значна кількість поліцейських була залучена до забезпечення безпеки та реагування на події, пов’язані з виборами, в державі не допущено зниження якості та ефективності виконання завдань із протидії злочинності».#новини #поліція #безпека #вибори2019Vyacheslav Abroskin Konstantin Bushuev Александр Фацевич Iaroslav Trakalo Ольга АтамановаРБК-Украина УНН - Українські Національні Новини УКРІНФОРМ УНІАН Українська правда ТСН телеканал СТБ Телеканал "Прямий" Телеканал ICTV Телеканал Україна Interfax-Ukraine hromadske.ua Радіо Свобода

Gepostet von Національна поліція України am Mittwoch, 24. April 2019