Нардепи від «Опоблоку» Вілкул та Новинський заблокували мовний закон у Раді

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / Фракция политической партии «Оппозиционный блок»

Голова фракції «Опозиційний блок» Вадим Новинський і його заступник Олександр Вілкул подали в Раду проект постанови, яка блокує підписання мовного закону.

«Отже, ні спікер парламенту А. Парубій, ні президент П. Порошенко не можуть підписати цей закон. Відповідно, цей закон не може набути чинності. Разом з Вадимом Новинським ми діяли чітко відповідно до законодавства», — повідомив Вілкул у Facebook.

Подал в Раду проект Постановления, которое блокирует подписание языкового закона ❗️❗️❗️ Таким образом, ни спикер...

Gepostet von Олександр Вілкул am Donnerstag, 25. April 2019

В «Опоблоці» називають закон «провокаційним» і вважають, що він порушує Конституцію і суперечить європейським нормам права.

ОППОЗИЦИОННЫЙ БЛОК ЗАРЕГИСТРИРОВАЛ ПРОЕКТ ПОСТАНОВЛЕНИЯ ОБ ОТМЕНЕ РЕЗУЛЬТАТОВ ГОЛОСОВАНИЯ ЗА ЯЗЫКОВОЙ ЗАКОНСразу после...

Gepostet von Фракция политической партии "Оппозиционный блок" в Верховной Раде Украины am Donnerstag, 25. April 2019
  • 25 квітня Верховна Рада ухвалила новий закон про функціонування української мови як державної. Документ підтримали 278 народних депутатів. Щоб він набув чинності, його повинні підписати голова Верховної Ради і президент.
  • Володимир Зеленський стверджує, що після вступу на посаду президента проаналізує закон, щоб переконатися, що в ньому дотримані всі конституційні права та інтереси всіх громадян України.