«Верховний суд» Криму відмовився скасувати продовження арешту кримськотатарського активіста Бекірова

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Підконтрольний Росії Верховний суд анексованого Криму залишив у силі продовження арешту кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого звинувачують у зберіганні боєприпасів і вибухівки, до 12 червня. Про це повідомляється на сторінці Кримської правозахисної групи у Facebook.

За інформацією групи, Бекірова не привозили до суду, він брав участь у засіданні через відеоконференц-звʼязок. Адвокат активіста Іслям Веліляєв клопотав про зміну запобіжного заходу на домашній арешт у звʼязку з важким станом здоровʼя його підзахисного.

"Верховный суд" Крыма оставил в силе решение суда первой инстанции о продлении меры пресечения инвалиду 1 группы Эдему...

Gepostet von Crimean Human Rights Group am Freitag, 26. April 2019

«Захист говорить про серйозне погіршення здоровʼя Едема Бекірова і про те, що в СІЗО створюють такі умови, за яких підсудному не можуть передати навіть тестер для перевірки рівня цукру в крові. Ті захворювання, які є у Бекірова, перешкоджають його утриманню в умовах слідчого ізолятора», — йдеться в повідомленні руху «Кримська солідарність» у Facebook.

⚡️ СУД ПО «ДЕЛУ ЭДЕМА БЕКИРОВА»Информационный пост26.04.2019UPD_17. Судебное заседание окончено. Суд отклонил...

Gepostet von Крымская солидарность am Donnerstag, 25. April 2019