«Господь допоможе — і повернемося на посаду президента». Порошенко закликав українців не втрачати віри в армію, мову, перемогу

Перегляди:
1875
Автор:
Олена Козаченко
Дата:

29 квітня чинний президент Петро Порошенко закликав українців не втрачати віри в Україну, армію, мову і перемогу. Про це він заявив під час візиту до Львова в Шевченківському гаю.

«Це той державний фундамент, який дозволить нам перемогти бідність, увійти в Європу, захистити членство в НАТО і вивести Україну на те місце, якого вона по-справжньому заслуговує», — зауважив Порошенко.

Наприкінці виступу він подякував людям і пообіцяв повернутися на посаду президента.

«Дякую, що мій народ, український народ, подарував мені велике щастя — бути ці пʼять років лідером всієї держави і всієї великої нації, а Господь допоможе — і повернемося на посаду президента», — сказав Порошенко під час зустрічі з львівʼянами.

Святкуючи у ці дні Воскресіння Христове, ми віримо, що добро в Україні переможе і ніхто не забере у українців почуття власної гідності. За останні 5 років ми здобули величезні кроки на шляху відродження нації – це стало можливим лише завдяки підтримці та згуртованості українців. Сьогодні мав радість особисто говорити про це з львів’янами. Я вдячний львів’янам за потужну підтримку та довіру до мене і моєї команди, яку ви продемонстрували на цих виборах. Надзвичайно ціную довіру 800 тисяч мешканців області, які віддали свої голоси за Порошенка.Переконаний, що спільно ми не дамо нікому вкрасти ті досягнення, яких ми здобули за останні 5 років. Ми спільно, пліч-о-пліч рухатимемо Україну далі у Європу. Ваша єдність і є надійною запорукою цьому!

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 29. April 2019

Також Петро Порошенко виступив біля памʼятника Тарасу Шевченку в центрі Львову та відвідав Личаківський цвинтар, де поклав квіти до могил військових на полі почесних поховань.