«Суперництво залишилося в минулому». Порошенко телефоном привітав Зеленського та домовився з ним про зустріч

Перегляди:
3615
Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Президент Петро Порошенко привітав новообраного главу держави Володимира Зеленського з перемогою на виборах та домовився з ним про зустріч. Про це Порошенко заявив у власному відеозверненні.

«Володимир Зеленський і я під час телефонної розмови домовилися зустрітися найближчим часом. Суперництво на виборах залишилося в минулому. Ми не маємо дати Путіну жодного шансу скористатися перехідним періодом в Україні, нашим демократичним процесом передачі влади», — заявив він.

Порошенко додав, що українська влада має продемонструвати усім партнерам єдину позицію «в той час, коли роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України».

Чинний глава держави додав, що Росія заслуговує на істотне посилення санкцій проти неї, і він присвятить цьому останні тижні своїх президентських повноважень. «Але продовжити і завершити вирішення цієї проблеми — це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля», — додав президент.

Як чинний глава держави щойно подзвонив до Володимира Зеленського і привітав його з офіційними результатами виборів, які сьогодні оголосила Центральна виборча комісія.Зараз ми маємо продемонструвати усім нашим партнерам єдину українську позицію в той час, коли роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України. В такий спосіб Путін готує обгрунтування нового витка військової агресії під приводом нібито захисту прав громадян Росії.Російська Федерація заслуговує на істотне посилення санкцій проти неї. Це питання буде головним, чому присвячу останні тижні своїх президентських повноважень. Але продовжити і завершити вирішення цієї проблеми - це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля.Володимир Зеленський і я під час телефонної розмови домовилися зустрітися найближчим часом.

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 30. April 2019