Найєма намагалися не пустити до Вірменії. Нардеп звинувачує в цьому Росію

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Народного депутата Мустафу Найєма намагалися не пустити до столиці Вірменії Єревана на паспортному контролі «на вимогу третьої країни», якою, на його думку, є Росія. Відповідний пост він розмістив на своїй сторінці в Facebook.

«На паспортному контролі предʼявив звичайний паспорт, оскільки поїздка не службова, а дипломатичним паспортом не зловживаю. Після тривалої перевірки офіцери повідомили, що в базі даних стоїть позначка «заборона на вʼїзд». На прохання пояснити причину, сказали, що невідомо і повідомити не можуть: «Просто небажана особа», — зазначив він.

«ПО ТРЕБОВАНИЮ ТРЕТЬЕЙ СТРАНЫ»Пока мы в Киеве не можем решиться и синхронизировать свои санкции против России с США и...

Gepostet von Mustafa Nayyem am Dienstag, 30. April 2019

Згодом причину проблем вдалося зʼясувати, стверджує Найєм. Нею виявилася «вимога третьої країни».

«Після зʼясування всіх обставин і, мабуть, втручання посла і наших служб, мене все-таки пустили. З відміткою «одноразово». А наша консульська служба настійно порадила ставити посольство до відома про свої пересування, і по закінченні візиту прибути в аеропорт у супроводі посла або консула», — підкреслив він.

Парламентар стверджує, що проблеми з вʼїздом у нього могли виникнути через засідання за участю Російської Федерації.

«Стало якось дуже прикро за Вірменію. Рік тому, коли в Єревані відбулася оксамитова революція, багато хто припускав, що нова влада добʼється послаблення залежності Єревана від Москви. Але Вірменія залишається дуже залежною від Росії», — підкреслив він.

Уточнимо, що в той день у Єревані відбулося засідання глав урядів Євразійського союзу, на якому був присутній премʼєр-міністр Росії Дмитро Медведєв.