Книга про Голодомор від українки Мельничук здобула «золото» на IPPY Awards

Перегляди:
2833
Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Книга «Holodomor: Silenced Voices of the Starved Children» від українки Лесі Мельничук отримала золоту медаль у одній з категорій Independent Publisher Book Award 2019 (IPPY Awards) в Австрії. Про це йдеться на сайті премії.

«Золото: «Holodomor: Silenced Voices of the Starved Children» [Голодомор: заглушені голоси голодних дітей] Лесі Мельничук і Філа Вебстера, видавництво Carina Hoang Communications», — йдеться в повідомленні.

У той же час Український інститут Америки на своїй сторінці в Facebook привітав українку з отриманою нагородою.

«Вітаємо українсько-австралійську авторку Лесію Мельничук за отримання золотої медалі премії Independent Publisher Book Award за її книгу «Holodomor: Silenced Voices of the Starved Children» в категорії «Європейський регіон, краще всього в документальній, науковій літературі», — підкреслюється в повідомленні.

Congratulations to Ukrainian-Austrailian author Lesa Melnyczuk, PhD for being the 2018 The Independent Publisher Book...

Gepostet von Ukrainian Institute of America am Mittwoch, 1. Mai 2019

Уточнимо, що до збірника увійшли 40 історій, почутих від тих, хто пережив голодомор 1932—1933 років.

  • Міністр закордонних справ України Павло Клімкін просить усіх українців у всьому світі підтримати петицію на сайті Бундестагу про визнання Голодомору в Україні 1932—1933 років геноцидом.