В Івано-Франківській області випав сніг

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

У Верховинському районі Івано-Франківської області випав сніг. Про це повідомляє місцеве видання «Курс».

Люди публікують фото та відео в соцмережах.

«Ранок 7 травня 2019 рік. Верховинський район, Буковецький перевал. У горах цікаво і весело, хто не живе в горах, не зрозуміє. Чому горян не чують у Верховній Раді, уряді, Адміністрації президента та у високих кабінетах? Україна одна, а ми різні, і проблеми у нас тоже різні», — зауважив голова Верховинської райради Іван Шкіндюк.

Ранок 7 травня 2019 рік Верховинський район Буковецький перевал. В горах цікаво і весело, хто не жиє у горах не зрозуміє. Чому горян не чують у Верховній раді, уряді, адміністрації Президента та у високих кабінетах? Україна одна, а ми різні і проблеми у нас тоже різні.

Gepostet von Ivan Shkindiuk am Montag, 6. Mai 2019

♨️ Дивіться що у нас є 😂😂😂 7.05.19

Gepostet von Юра Соломченко am Montag, 6. Mai 2019

Травнева зима

Gepostet von Василь Романчич am Montag, 6. Mai 2019
  • 6 травня в селі Красник на Івано-Франківщині вантажний автомобіль «ГАЗ-66», який перевозив кілька десятків туристів, впав у річку Чорний Черемош з висоти близько 40 метрів. Троє людей загинули.
  • У березні через нетипову погоду цієї зими в Каліфорнії раніше, ніж очікувалося, розквітнули польові рослини. Усю зиму в цьому американському регіоні спостерігалася незвична погода — на пляжах випадав сніг або йшли рясні дощі.