Хлопчика із Запоріжжя силою утримують в посольстві Данії. Втрутився Клімкін

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Міністр закордонних справ Павло Клімкін втрутився в ситуацію з хлопчиком із Запоріжжя, якого силою вивезли з міста тиждень тому і утримують в посольстві Данії. Про це чиновник повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Вдруге за останні два дні розмовляв зі своїм данським колегою Андерсом Самуельсеном про українського хлопчика Даніеля, викраденого тиждень тому в Запоріжжі, якого всупереч всім правилам і нормам утримують в Посольстві Данії в Україні», — зазначив він.

Вдруге за останні два дні розмовляв зі своїм данським колегою Андерсом Самуельсеном щодо українського хлопчика Даніеля,...

Gepostet von Pavlo Klimkin am Donnerstag, 9. Mai 2019

Він уточнив, що зараз найважливішим є, щоб посольство «вчинило по-людськи і дозволило матері побачити свого дворічного сина, а також допустило до дитини медиків».

Що сталося?

Мати 2-річного громадянина України Анастасія стверджує, що її колишній чоловік — громадянин Данії, викрав сина Даніеля, коли той гуляв з бабусею. Саму жінку він побив, а потім сховався в будівлі посольства.

  • Єгипетська лікарня і чиновники єменського посольства в Каїрі беруть участь у широкомасштабній схемі з торгівлі органами з 2014 року, до якої залучені сотні пацієнтів і посередників з Ємену та Єгипту.