«Вражає ціль одним пострілом». У Нацгвардії випробували американський гранатомет PSRL-1

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Бійці Національної гвардії протестували отриманий із США гранатомет PSRL-1, повідомляють на сторінці Нацгвардії в Facebook.

Військові зазначили, що американський гранатомет володіє декількома перевагами перед ручним гранатометом РПГ-7. PSRL-1 вражає броньовану техніку, укріплення і живу силу противника одним пострілом гранати 40 мм калібру.

Нацгвардія наразі має на озброєнні партію 40-міліметрових ручних протитанкових гранатометів RSRL-1 виробництва США. Крім того, вже розроблена програма навчання особового складу та методика експлуатації ручного гранатомета PSRL-1.

Нове озброєння Нацгвардії: PSRL-1 - зброя сучасності

#реформи #НГУ #Нацгвардія #new #зброя #гранатомет 💪🇺🇦Сьогодні Національна гвардія України має сучасну зброю і техніку, що використовується для виконання визначених законом завдань. Однією з найбільш ефективних для ведення вогню на полі бою є оновлений гранатомет PSRL-1.«Протитанковий винищувач, який уражує броньовану техніку, укріплення та живу силу противника одним пострілом гранати - 40 мм калібру», - кажуть фахівці із озброєння. Про переваги PSRL-1 перед іншою зброєю, хто використовує, на яких бойових позиціях та, що саме змінилося в порівнянні з традиційним у військах РПГ-7? Аби відповісти на ці питання - ми поговорили з гвардійцями і побачили наочно стрільби, які демонструють потужність винищувача.Нагадаємо, що Нацгвардія зараз має на озброєнні партію 40-мм ручних протитанкових гранатометів RSRL-1 виробництва США, що дозволяє підвищити вогневу міць підрозділів гвардії. Сьогодні вже розроблено програму навчання особового складу та методику експлуатації ручного гранатомета PSRL-1.Більше про реформи читайте тут: http://project1168023.tilda.ws/

Gepostet von Національна гвардія України am Freitag, 10. Mai 2019
  • США передали Держприкордонслужбі України перших два берегових катери Safe Boat 27, які буде використовувати 10-й окремий загін оперативного реагування «ДОЗОР» для виконання різних оперативних завдань.
  • У березні українська армія отримала на озброєння перші турецькі ударні безпілотники Bayaraktar TB2. Також Збройним силам передали 420 одиниць бойової техніки.