«Потайки, не по-чоловічому». У Києві спалили авто головного редактора телеканалу ТВі

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

У ніч на 12 травня у Києві спалили автомобіль головного редактора телеканалу ТВі Володимира Єгорова. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні о 4:30 мою машину підпалили. Я повʼязую це з професійною діяльністю. Сусіди говорять про хлопки, явний підпал. Добре, що ніхто не постраждав. Машину любив, стала хорошим другом», — зазначив він.

Сегодня в 4-30 мою машину подпалили. Я связываю это с профессиональной деятельностьюСоседи говорят о хлопке, явный поджог.Хорошо, что никто не пострадал. Машину любил, стала хорошим другом.

Gepostet von Владимир Егоров am Samstag, 11. Mai 2019

Більше того, вранці Єгоров показав наслідки пожежі й розповів, що машина відновленню не підлягає.

«Підпал у неділю, 4:30. Підло, не по-чоловічому. Пожежники і поліція свою роботу зробили, спасибі. Приїхали оперативно. Машина відновленню не підлягає», — підкреслив він.

Поджог в воскресенье в 4-30. Подло, тайком, не по-мужскиПожарные и полиция свою работу сделали, спасибо, приехали оперативно.Машина восстановлению не подлежит.

Gepostet von Владимир Егоров am Samstag, 11. Mai 2019
  • Поліція Черкас перекваліфікувала кримінальну справу про побиття журналіста Вадима Комарова з «умисних тяжких тілесних ушкоджень» на «замах на вбивство». Про це повідомив прес-секретар Національної поліції Ярослав Тракало.