Українські бійці показали яскраве відео тренування із захопленням суден

Перегляди:
1642
Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

73 морський центр спеціального призначення / Facebook

Військовослужбовці 73-го морського центру провели навчання з абордажного захоплення суден в рамках тренувань VBSS. Про це повідомляє прес-служба центру у Facebook.

«Абордажні групи морського центру відпрацьовують захоплення суден у відкритому морі в рамках тренувань VBSS (visit, board, search and seizure). Під час захоплення судна висадження груп здійснювалося повітряним шляхом з різних висот системою «КАНАТ» і водним шляхом на швидкісних катерах», — йдеться в повідомленні.

У ході навчань українські бійці «знищили умовного супротивника в умовах ближнього бою» у трюмах і на палубі.

АБОРДАЖНІ ДІЇ

ДІЇ НА ВОДІ. ЧАСТИНА V.Абордажні групи МОРСЬКОГО ЦЕНТРУ відпрацьовують захоплення суден у відкритому морі в рамках тренувань VBSS (visit, board, search and seizure).Під час захоплення судна вивід груп здійснювався повітряним шляхом з різних висотсистемою "КАНАТ" та водним шляхом на швидкісних катерах.В трюмах та на палубі затримано та знищено умовного противника в умовах Ближнього Бою (CQB).Дякуємо гурту АННА / ANNA за можливість зробити відео ще більш динамічним#73МЦСпП #ССО #ЗСУ #SOF #UASOF

Gepostet von 73 морський центр спеціального призначення am Samstag, 11. Mai 2019
  • Бійці Національної гвардії протестували отриманий із США гранатомет PSRL-1. Військові зазначили, що американський гранатомет має кілька переваг перед ручним гранатометом РПГ-7. PSRL-1 уражає броньовану техніку, укріплення й живу силу противника одним пострілом гранати 40 мм калібру.
  • У березні українська армія отримала на озброєння перші турецькі ударні безпілотники Bayaraktar TB2. Також Збройним силам передали 420 одиниць бойової техніки.