Зеленський ознайомиться з відеозверненням його команди, якщо воно набере 1 млн переглядів

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Команда обраного президента Володимира Зеленського записала відеозвернення і пообіцяла, що він «особисто зверне на нього увагу», коли воно набере 1 млн переглядів. Про це йдеться на сторінці «Команда Зеленського» у Facebook.

«Руслан Ханумак записав перше питання, яке є одним з головних на порядку денному громадян України: розпуск Верховної Ради. Якщо вас хвилює це питання — дивитеся відео, відправляєте своїм друзям, знайомим, ділитеся на своїх сторінках. Коли відео набере 1000000 переглядів — Володимир Олександрович особисто зверне на нього увагу», — йдеться в повідомленні.

На опублікованих кадрах чоловік підходить до перехожих і цікавиться їх думкою щодо розпуску Верховної Ради. Перед цим Ханумак стверджує, що парламентарів підтримує тільки 4% населення.

Руслан Ханумак записав перше питання, що є одним з головних на «порядку денному» громадян України: розпуск Верховної ради. Якщо вас хвилює це питання — дивитесь відео, надсилаєте своїм друзям, знайомим, ділитесь на своїх сторінках. Коли відео набере 1 000 000 переглядів — Володимир Олександрович особисто зверне на нього увагу.

Gepostet von Команда Зеленського am Sonntag, 12. Mai 2019
  • Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані скасував анонсований візит в Україну для зустрічі з обраним президентом Володимиром Зеленським.