Українські шаблістки завоювали срібло на Кубку світу в Тунісі. Це перша нагорода команди за останні 2,5 року

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Жіноча збірна України з фехтування виборола срібло на етапі Кубку світу в Тунісі, повідомляє Національна федерація фехтування у Facebook. У фіналі українські спортсменки поступилися команді Італії (42:45).

«Наші шаблістки Ольга Харлан, Олена Вороніна, Аліна Комащук і Юлія Бакастова — срібні призерки етапу Кубка світу в Тунісі! У фіналі українкам не вистачило трьох ударів для перемоги над збірною Італії», — йдеться у повідомленні.

Національний олімпійський комітет зазначає, що це перша нагорода Харлан і команди на етапах Кубка світу за останні два з половиною роки.

«Якраз вчасно, адже це був перший турнір у командному відборі на [Олімпійські ігри у] Токіо-2020. Тож далі тільки вперед, вболіваємо!» — зазначили в НОК.

У кінці квітня українська шаблістка Ольга Харлан виграла Гран-прі Сеула в Південній Кореї — перший для неї відбірковий турнір на Олімпійські ігри-2020.