Партії «Демократична Сокира», «Сила Людей» і «УГП» стали партнерами, щоб протистояти «російському реваншу»

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Політичні партії «Сила людей», «Українська Галицька Партія» і «Демократична сокира» підписали меморандум про партнерство, щоб разом протистояти «російському реваншу» і просувати демократичні реформи.

Про це всі три партії повідомили на своїх сторінках у Facebook.

Виходячи із зростаючої вірогідності проросійського реваншу, підкреслюючи необхідність об‘єднання перед єдиною...

Gepostet von Демократична Сокира am Mittwoch, 15. Mai 2019

Партії Сила Людей, Українська Галицька Партія та Демократична Сокира від сьогодні офіційні партнери! Кожна партія...

Gepostet von Сила Людей am Mittwoch, 15. Mai 2019

#МЕМОРАНДУМ Виходячи із зростаючої вірогідності проросійського реваншу, підкреслюючи необхідність об‘єднання перед...

Gepostet von Українська Галицька Партія am Mittwoch, 15. Mai 2019

Партії працюватимуть самостійно, але координуватимуть свої дії за необхідності. Вони також братимуть участь у парламентських виборах.

«Наші політичні сили на парламентських виборах формують єдиний пул спостерігачів, голів і членів комісій, а також зобовʼязуються розподілити мажоритарних кандидатів так, щоб на кожному одномандатному окрузі йшов кандидат від однієї партії за спільної підтримки партій, які підписали цей меморандум», — йдеться у повідомленні.

Меморандум відкритий, тому до нього можуть приєднатися інші політсили.

Що це за партії?

«Демократична сокира» виступає за зняття обмежень для бізнесу і максимум свобод для громадян, за скасування мораторію на землю, а також за легалізацію зброї. Частина її діяльності є політичним тролінгом. Два роки поспіль на 9 травня «Демократична сокира» влаштовувала акції протидії маршу «Безсмертного полку».

«Сила людей» виступає за демократичні цінності та за забезпечення самодостатності людей. Від партії на президентські вибори йшов екс-журналіст Дмитро Гнап, який пізніше зняв свою кандидатуру на користь лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка.

«Українська Галицька Партія» орієнтується на європейські цінності у поєднанні з християнськими нормами. Партія, як кажуть її члени, сповідує національну ідею України. Політика зосереджена на розвитку громад.