У проекті оборонного бюджету США закладено $250 млн допомоги для України. Частина з них — на летальну зброю

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Проект оборонного бюджету США на 2020 рік передбачає виділення $250 млн допомоги для України. У Палаті представників американського Конгресу вже розпочався формальний процес його затвердження.

Як повідомляє Посольство України в США на сторінці у Facebook, Підкомітет з питань оборони затвердив проект закону «Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік».

«Сума коштів, яку пропонується виділити для безпекової допомоги Україні, визначена в обсязі $250 млн. Із зазначеної суми $50 млн пропонується спрямувати виключно для надання летальної зброї оборонного характеру», — йдеться у повідомленні.

#НовинаПосольстваПідкомітет з питань оборони Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект...

Gepostet von Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США am Mittwoch, 15. Mai 2019

Документом передбачено, що зазначені кошти мають бути спрямовані також на реалізацію таких програм, як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, логістичне забезпечення, розвідувальна підтримка збройних і безпекових сил України.

У подальшому документ має бути затверджений повним складом Комітету з питань асигнувань, проголосований Палатою представників і Сенатом, після чого переданий на підпис президентові США.

  • Американське космічне агентство NASA може отримати додаткові $1,6 млрд з бюджету США для розвитку програм польотів на Місяць і Марс. Про це заявив президент Сполучених Штатів Дональд Трамп.