«Квартира Лещенка»: САП відкрила проти нардепа кримінальне провадження

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження проти нардепа Сергія Лещенка за підозрою в отриманні ним хабарів. Про це йдеться у повідомленні на сторінці САП у Facebook.

«Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 368 КК України та викликано на допит народного депутата України Сергія Лещенка», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі пояснили, що провадження відкрито на основі інформації зі ЗМІ. «Відповідно опублікованої у ЗМІ інформації народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме за здійснення впливу на посадовців органів влади та правоохоронних органів, а також за формування необхідних суспільних думок у медіа-просторі», — йдеться у повідомленні.

Розслідування доручено Національному антикорупційному бюро. САП здійснюватиме процесуальне керівництво.

САП РОЗПОЧАТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА ФАКТОМ МОЖЛИВОГО ОТРИМАННЯ ХАБАРІВ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИЗважаючи на...

Gepostet von Спеціалізована антикорупційна прокуратура am Donnerstag, 16. Mai 2019
  • 14 травня Лещенко закликав генерального прокурора Юрія Луценка внести до кінця тижня подання про зняття з нього депутатської недоторканності і провести детальне розслідування у звʼязку зі звинуваченнями у розголошенні даних досудового розслідування у справі про «чорну касу «Партії регіонів».
  • Перед цим Лещенко заявив, що генеральний прокурор Юрій Луценко вибудував історію навколо екс-міністра екології Миколи Злочевського та колишнього віце-президента США Джозефа Байдена, щоб зберегти за собою посаду глави ГПУ при новообраному президенту Володимирові Зеленському. За твердженням нардепа, у цю схему був залучений особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані.
  • Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані скасував анонсований візит в Україну для зустрічі з обраним президентом Володимиром Зеленським. Крім того, Джуліані назвав імʼя людини, яка була викрита на допомозі демократам під час президентських виборів у 2016 році. Нею виявився Сергій Лещенко.