«Маршал-мʼясник». У Харкові під будівлю мерії принесли опудало Жукова

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Активісти «Національного корпусу» в Харкові принесли опудало радянського маршала Георгія Жукова під будівлю мерії. Про це повідомляють на сторінці «Нацкорпусу» в Facebook.

Таким чином активісти висловили протест проти планів повернути проспекту Григоренка імʼя Жукова. Опудало облили червоною фарбою, його вбрали в гімнастерку і «прикрасили» орденами. На опудалі виднівся напис «Маршал мʼясник». Його залишили на сходах мерії, двері будівлі обклеїли написом «Треба рятувати техніку, а солдатів баби понароджують».

«Національний Корпус» попереджає!👊2019 - це не 2014. Схід вже не той.Реваншу не буде!🔥Відеоролик буде на нашому каналі, підписуйся!https://t.me/natsionalKharkiv

Gepostet von Національний Корпус Харків am Freitag, 17. Mai 2019
  • Раніше міський голова Харкова Геннадій Кернес закликав підписати петицію за повернення одному з проспектів міста імені радянського маршала Георгія Жукова.
  • Через це рішення голова Інституту національної памʼяті Володимир Вʼятрович пригрозив Кернесу судом. Він заявив, що якщо харківська міськрада надасть проспекту Григоренка імʼя Жукова, Інститут національної памʼяті звернеться в Генпрокуратуру і вимагатиме притягнути винних до відповідальності.