Зеленський звернувся до кримських татар у день 75-ї річниці депортації

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Обраний президент Володимир Зеленський у день 75-ї річниці депортації кримських татар висловив сподівання, що Україна звільнить півострів від окупантів. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні 75-та річниця початку депортації кримських татар. Цей день нагадує нам, що можна знищити людей, але дух цілого народу — ніколи. Кримські татари повернулися на історичну батьківщину. Та зараз вони знову стали жертвами репресій — як і ті, хто залишився відданим Україні в окупованому Криму», — зазначив він.

При цьому, стверджує Зеленський, він готовий пройти цей шлях разом з жителями Криму.

Сьогодні 75-та річниця початку депортації кримських татар. Цей день нагадує нам, що можна знищити людей, але дух цілого...

Gepostet von Володимир Зеленський am Samstag, 18. Mai 2019

«Наша підтримка, наші зусилля, наші думки з ними щодня. Я вірю, що ми звільнимо батьківщину кримських татар від окупації. І хай яким довгим буде шлях до повернення Криму, ми пройдемо його разом з киримли. Ми зробимо це разом. Не забуваймо, що навіть найтемніша ніч закінчується світанком!» — підкреслив він.

  • Сейм Латвії прийняв заяву з нагоди 75-річчя депортації кримських татар, у якій йдеться про те, що радянська влада здійснила геноцид стосовно кримськотатарського народу.
  • У квітні в Києві, у приміщенні Інституту міжнародних відносин відбулася виставка «Вʼязні Кремля» .На ній були представлені портрети незаконно затриманих і засуджених російською владою українців і кримських татар з їх біографічними довідками.