Суд призначив експертизу поста в Facebook бізнесмена Черняка, у якому він назвав Гладковського-молодшого «крадієм»

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Оболонський районний суд призначив лінгвістичну експертизу поста в Facebook власника алкогольного холдингу Global Spirits Євгена Черняка, у якому він назвав «крадієм» фігуранта корупційного скандалу в «Укроборонпромі» Ігоря Гладковського. Про це підприємець повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Адвокат Свинарчука попросив провести лінгвістичну експертизу, чи є мої слова про те, що Свинарчук злодій і покидьок, негативними. Свинарчук мабуть так досі й не зрозумів, що красти, брехати і брати відкати на оборонці — це низько і підло. Свинарчук так до цього моменту і не зрозумів, що бути мародером — це дуже погано. Тому знадобилася додаткова лінгвістична експертиза», — зазначив він.

Напоминаю, чтобы никто не забыл:16 мая первый суд с главным Свинарчуком страны прошёл по плану. Адвокат Свинарчука...

Gepostet von Евгений Черняк am Samstag, 18. Mai 2019

При цьому Черняк уточнив, що не відмовляється від своїх попередніх висловлювань на адресу Гладковського.

«Повторю, вважаю Свинарчука [попереднє прізвище Гладковського] злодієм, покидьком і негідником. І суд доведу до кінця. Це моя громадянська позиція. І не казатиму суду, що це не мій Фейсбук і писав пост не я, тому суд повинен це визнати. Фейсбук мій. Пост я писав. Свинарчук мародер», — підкреслив він.

Про що йдеться?

30 березня стало відомо про те, що син колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Ігор Гладковський подав до суду на власника брендів «Хортиця», Shustoff і «Мороша» Євгена Черняка через публікацію в Facebook. Позов про захист честі, гідності та ділової репутації зареєстрував Оболонський райсуд столиці. Позивач вимагав вибачень від Черняка, який у Facebook назвав Гладковського «людиною, у якої відсутні мораль і совість».

«Кращий український стартап — красти разом із татом на озброєнні, коли гинуть люди. Коли тебе спіймали, записати пародію на розслідувачів корупції та звинуватити їх у тому, що вони працюють на Папу Римського. Продовжити красти, поки є така можливість. Капіталізація — 100 мільйонів доларів. Інвестор — бюджет України. Мораль — відсутня. Совість — ампутована. Прізвище — Свинарчук. Вік — 24 роки», — писав Черняк.