У справі нардепа-втікача Онищенка призначили відвід суддів

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

22 травня Печерський районний суд міста Києва не ухвалив рішення щодо скасування розшуку народного депутата Олександра Онищенка, який зараз живе в Іспанії.

Під час засідання прокурори спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявили про відвід головуючій судді Смик на тій підставі, що вона вже здійснювала розгляд щодо інших фігурантів розслідування, які мали затверджені угоди зі слідством про визнання винуватості. Також оголосили відвід судді колегії Писанцю, оскільки він як слідчий суддя брав участь у розгляді іншого провадження, що потім обʼєднали з так званою «газовою справою», і виносив рішення у цивільній справі щодо Постного, який є одним із фігурантів кримінального провадження. Про це повідомляє у Facebook Рада громадського контролю НАБУ.

Судове засідання у так званій "газовій справі Онищенка", на якому суд вирішить, чи знімати з розшуку народного депутата Олександра Онищенка, який хоче повернутись в Україну. Сторона захисту заперечила проти задоволення відводу. Суд видалився до нарадчої кімнати для прийняття рішення.

Gepostet von Рада громадського контролю НАБУ am Mittwoch, 22. Mai 2019

В коментарі theБабелю адвокат Олександра Онищенка Олег Іщенко підтвердив відвід суддів Смик та Писанця.

«Справді відбувся відвід суддів. Наразі справу направленно на електронний розподіл», — сказав Іщенко.