«Дуже люблю те, чим займаюся». Заступниця глави МЗС Зеркаль пояснила скасування її призначення в Адміністрацію президента

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль продовжить роботу на своїй посаді. Про це вона повідомила у Facebook.

«Перш за все, моя посада і роль у дипломатичній службі не змінилися — заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції. Я дуже люблю те, чим я займалася, займаюся і, сподіваюсь, далі буду займатися», — написала Зеркаль.

Вона подякувала за теплі відгуки у контексті її можливого призначення в Адміністрацію президента та не заперечила можливості своєї роботи там у майбутньому. «Можливо, це колись і станеться», — додала вона.

Зеркаль зазначила, що зовнішня політика є спільною справою президента та МЗС. «Тому взаємодія, конструктив і взаємоповага є критично важливими. Ми — одна команда, і країна в нас одна», — підкреслила заступниця голови МЗС.

Для того щоб зняти усі застереження та занепокоєння після всіх кадрових указів з моїм ім‘ям. Перш за все, моя посада і...

Gepostet von Lana Zerkal am Mittwoch, 22. Mai 2019

Напередодні президент Володимир Зеленський призначив Зеркаль заступником глави Адміністрації. Пізніше президент скасував призначення Зеркаль. Сама заступниця глави МЗС пообіцяла пояснити цю ситуацію пізніше.