«Небезпечно та безвідповідально». Вакарчук розкритикував ідею винести на референдум мирні домовленості з Росією

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Музикант, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук не підтримав заяву голови Адміністрації президента Андрія Богдана про можливість винесення питання про мирні домовленості з Росією на всенародний референдум.

«Виносити питання національної безпеки на референдум у часи, коли противник веде проти нас не лише гарячу війну, але й інформаційну — небезпечно і безвідповідально. Ми знаємо, як закінчувалися «референдуми» на Донбасі та в Криму. Шкода, що новий очільник АП цього не розуміє. Чи розуміє?» — написав Вакарчук у Facebook.

Лідер партії «Голос» називає такий крок не новою, а старою політикою.

Виносити питання національної безпеки на референдум в часи коли противник веде проти нас не лише гарячу війну, але й...

Gepostet von Святослав Вакарчук am Mittwoch, 22. Mai 2019
  • В ефірі телеканалу «112 Україна» глава Адміністрації президента Андрій Богдан повідомив: «Ми розглядаємо винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і президент прийняв рішення, а народ прийняв рішення і суспільство дало оцінку».
  • Богдан додав, що для переговорів з Росією у тристоронньому форматі необхідні «договороздатні» особистості як в Україні, так і в Росії. Він зазначив, що в команді Зеленського зараз звертають увагу на шанованих особистостей в історії незалежної України, які користуються повагою в Росії.
  • Володимир Зеленський призначив главою Адміністрації президента свого радника з юридичних питань Андрія Богдана 21 травня. Першим помічником президента глава держави призначив свого бізнес-партнера Сергія Шефіра. Водночас співавтори закону «Про очищення влади» (закон про люстрацію) планують добиватися скасування указу про призначення Богдана. Вони вважають, що спочатку він мав пройти люстраційну перевірку.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо