У Рівному учасників мітингу за імпічмент Зеленському забрали в поліцію

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

У Рівному двох учасників імпровізованого мітингу за імпічмент президенту Володимиру Зеленському забрали в поліцію і склали на них адміністративний протокол. Про це повідомляє «UA: Рівне» на своїй сторінці в Facebook.

«Встановлено, що 20-ти і 16-річні жителі Рівного на майдані Незалежності проводили мітинг несанкціоновано, тобто не подали заздалегідь відповідної заявки. Тому працівники поліції склали на хлопця та 16-річну дівчину в присутності [її] матері адмінпротоколи за ст. 185-1 КУпАП (порушення порядку і організації проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій). Крім того, оскільки правопорушниця неповнолітня, на матір склали адмінпротокол за невиконання батьками обовʼязків щодо виховання дітей за ст. 184 КУпАП. Всі матеріали скеровуватимуться до суду для прийняття рішення», — зазначила прес-офіцер поліції Марія Юстицька.

(ОНОВЛЕНО)Сьогодні у центрі Рівного на майдані Незалежності відбувся мітинг за імпічмент президента. Двох учасників...

Gepostet von UA: Рівне am Samstag, 25. Mai 2019

Трохи згодом Юстицька заявила, що затримання як такого не сталося. А забрали в поліцію пару лише для складання адміністративних матеріалів.

Тим не менш, учасниця мітингу Дарина Коцюруба заявила, що у відділі поліції на неї чинили тиск.

Мітинг на Майдані Незалежності

– Вона подзвонила своєму головному, він прийшов і сказав мені, що я все таки затримана. Вони кричали на мене, тисли, ця пані. – Сказала Суспільному неповнолітня учасниця акції протесту на Майдані Дарина Коцюруба. – Вона декілька разів говорила мені, що я зіпсувала їй день.Журналісти Суспільного запитали у начальника міськвідділу поліції, на якій підставі затримували учасників акції. – Дівчину і хлопця не затримували, а запросили у підрозділ для складання матеріалів про адміністративне правопорушення, – сказав начальник Рівненського міськвідділу поліції Василь Зелінський. – Ми змушені були реагувати на правопорушення.Про факт складання протоколів на учасників мітингу за імпічмент президента, 20-ти і 16-річні жителів Рівного на Майдані Незалежності повідомила прес-офіцерка поліції області Марія Юстицька.На цьому відео все, що сказала журналістам Суспільного Дарина Коцюруба, яка зі своїм другом Романом стояла з плакатами в центрі міста, після чого правоохоронці, за словами дівчини, повели їх у відділок поліції. Нам стало відомо, що неповнітню Дарину з відділку вже забрала її мама. У відео також коментарі заступника начальника міськвідділу та матері Дарини. Дивитися до кінця обов‘язково.Початок історії читайте тут: http://bit.ly/2WmviGFДетальніше читайте на нашому сайті https://rv.suspilne.media/news/24004

Gepostet von UA: Рівне am Samstag, 25. Mai 2019

«Вона [Паламарчук Ганна Олександрівна] зателефонувала своєму головному, щоб він прийшов і сказав мені, що я все-таки затримана. Вони кричали на мене, тисли, ця пані кілька разів розговорила мені, що я зіпсувала їй день», — уточнила вона.