На пішохідному мосту, який Кличко відкрив напередодні, тріснула скляна підлога. Що сталося?

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Скляна підлога на пішохідно-велосипедному мосту, який напередодні відкривав столичний градоначальник Віталій Кличко, вкрилася дрібними тріщинами. Про це повідомляє dtp.kiev.ua.

Що сталося?

Туристичний міст, який зʼєднує два маршрути — парки «Володимирська гірка» і «Хрещатий», урочисто відкрили 25 травня. Під час церемонії мер Києва Віталій Кличко розповів, що площа скляної підлоги становить 70 м², і навіть перевірив її на міцність разом зі своїм братом Володимиром.

«Нове скло на новому мосту. Усе покрилося тріщинами і павутинками, перевіряти міцність не рекомендуємо», — йдеться в повідомленні журналістів dtp.kiev.ua.

Новий пішохідний міст вже втомився...За словами представника Муніципальної варти, скло тріснуло після того, як група невідомих малолітніх осіб почала стрибати на ньому. Відео: Андрій Охота

Gepostet von Киев Оперативный am Sonntag, 26. Mai 2019

У той же час представники муніципальної варти розповіли журналістам ТСН, що пошкодження сталося після обіду. Винними в цьому нібито називають групу невідомих, які почали на ньому стрибати.

Згідно з іншою версією, причиною тріщин стали хулігани, які вночі розстріляли міст із нарізної зброї. Цю ж версію підтримав Віталій Кличко.

Говорят, хулиганы ночью снизу расстреляли из нарезного оружия... Новое стекло на новом мосту. Все покрылось трещинами...

Gepostet von dtp.kiev.ua am Sonntag, 26. Mai 2019

«Сьогодні, кілька годин тому, раптом тріснуло скло на двох фрагментах скляної підлоги. Просто так, враховуючи його товщину і характеристики, трапитися цього не могло. Основна версія, яка розглядається — акт вандалізму. Не виключено, що механічне пошкодження могло статися знизу скла (мосту). Розглядається версія того, що стріляли. Сказати, що я збентежено злий — це нічого не сказати! Я знаю, що є багато недоброзичливців того, що в Києві відбуваються позитивні зміни», — зазначив він.

Друзі! Відкрили пішохідний міст. Вчора і сьогодні там були тисячі людей. Все було гарно і добре. Сьогодні, кілька...

Gepostet von Віталій Кличко am Sonntag, 26. Mai 2019

В ексклюзивному коментарі для theБабеля глава прес-служби ГУ Нацполіції Києва Оксана Блищик заявила, що на місце прибула слідчо-оперативна група. Зараз встановлюються причини інциденту.