Кличко обіцяє винагороди для тих, хто повідомлятиме про пошкодження «скляного» мосту в Києві

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Міський голова Києва Віталій Кличко розпорядився встановити камери відеоспостереження під новим пішохідним мостом у столиці, на якому тріснув скляний фрагмент. Про це він сказав киянам під час огляну пошкоджень мосту ввечері 26 травня.

Також він пообіцяв премії для тих, хто в майбутньому передаватиме інформацію про чиїсь наміри пошкодити міст або про такий факт. Так Кличко хоче долучити людей до «охорони» споруди.

Друзі! Був із фахівцями на нашому новому мосту. З того, що з‘ясували попередньо: вандали пошкодили захисну скло-плівку на двох фрагментах скляної підлоги. Основне -гартоване скло -не постраждало. Пошкоджені елементи замінять протягом доби. Але боляче, коли гарні об‘єкти страждають від «розваг» тих, хто не любить наше місто. І нічого не створює, а знищує те, що створюють інші.

Gepostet von Віталій Кличко am Sonntag, 26. Mai 2019

За словами Кличка, невідомі пошкодили верхній захисний шар скла. Основний шар — броньоване скло — залишилося цілим. Зараз поліція та міська влада вивчає записи з камер відеоспостереження, які встановлені безпосередньо на мосту.

Кличко пообіцяв, що захисний шар відновлять за добу.

  • Туристичний міст, який зʼєднує два маршрути — парки «Володимирська гірка» і «Хрещатий», урочисто відкрили 25 травня. Під час церемонії мер Києва Віталій Кличко розповів, що площа скляних фрагментів становить 70 кв. м, і навіть перевірив їх на міцність разом зі своїм братом Володимиром.
  • 26 травня скляний фрагмент на пішохідно-велосипедному мосту вкрився дрібними тріщинами.
  • Є кілька версій того, що сталося. Одна — про те, що невідомі стрибали по мосту. Друга, яку підтримав Кличко, — що вночі хулігани розстріляли споруду із нарізної зброї.