На пішохідному «мосту Кличка» відновили пошкоджене скло

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Пошкоджені елементи скляної підлоги нового пішохідного мосту у Києві відновили, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

«Друзі, як і обіцяв, ми відновили захисну склоплівку, що пошкодили вандали на елементах скляної підлоги нового пішохідного мосту, який з’єднує Володимирську гірку з Аркою дружби народів», — зазначив він.

Друзі!Захисну скло-плівку, пошкоджену напередодні вандалами, вже замінюють на нову. Плівку на інших фрагментах підлоги теж для перевірки знімуть і ще раз оброблять герметиком.А кияни продовжують іти гуляти нашим новим пішохідного-велосипедним мостом і милуватися краєвидами з нього. Ще раз хочу підкреслити: Київ — наше з вами місто, наш дім. І те, як він виглядатиме, залежить від нас з вами. Давайте разом берегти і примножувати красу столиці! Мені, справді, боляче, коли хтось намагається спаплюжити те, що створювалося для мільйонів киян і гостей нашого міста. - Спаплюжити хто словами, хто актами вандалізму. Невже ж неприємно гордитися своїм містом, його гарними локаціями, його красою й інтелігентними людьми?!

Gepostet von Кличко - мер am Montag, 27. Mai 2019

Плівку на інших фрагментах підлоги теж для перевірки знімають і ще раз обробляють герметиком, зазначили в КМДА.

  • Наступного дня після відкриття пішохідно-велосипедного мосту з’явилися тріщини на захисному шарі склоплівки на деяких фрагментах скляної підлоги. Основа ж — гартоване скло — не постраждало. Головню версією пошкодження скла називають вандалізм.
  • Столична поліція розпочала кримінальне провадження за фактом пошкодження туристичного мосту в Києві.
  • Туристичний міст, який зʼєднує два маршрути — парки «Володимирська гірка» і «Хрещатий», урочисто відкрили 25 травня. Під час церемонії мер Києва Віталій Кличко розповів, що площа скляних фрагментів складає 70 кв. м, і навіть перевірив їх на міцність разом зі своїм братом.