Українські катери провели навчання зі стрільбами в Азовському морі. Як це було?

Автор:
Олена Мельник
Дата:

В Азовському морі екіпажі малих броньованих катерів «Кременчук» і «Лубни» провели чергові навчальні маневри з практичним виконанням стрільб з кормового та носового артилерійських модулів.

Навчання у морі відбувалися за підтримки морської авіації, повідомляє прес-центр штабу Операції обʼєднаних сил. Для цього залучався вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади Військово-морських сил.

«Під час навчань військові моряки відпрацювали тактичне маневрування, вихід в атаку на виявлену морську ціль з використанням сучасних цифрових засобів радіоелектронної боротьби, а також тренування з протиповітряної оборони та зв’язку», — зазначили в ООС.

Морська компонента Об'єднаних сил готова до реагування на загострення ситуації в районі відповідальності#ООС #операція_ОСВ Азовському морі екіпажі малих броньованих катерів "Кременчук" та "Лубни" зі складу провели чергові навчальні маневри з практичним виконанням стрільб з кормового та носового артилерійських модулів. Навчання у морі проводилися за підтримки морської авіації. Для цього залучався вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України.Під час навчань військові моряки відпрацювали тактичне маневрування, вихід в атаку на виявлену морську ціль з використанням сучасних цифрових засобів радіоелектронної боротьби, а також тренування з протиповітряної оборони та зв’язку.Подібні навчання дозволяють підвищити злагодженість екіпажів малих броньованих катерів та утримувати на належному рівні готовність морської компоненти Об'єднаних сил до реагування на розвиток подій в районі відповідальності.

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 26. Mai 2019

Зазначається, що подібні навчання дозволяють підвищити злагодженість екіпажів малих броньованих катерів, а також утримувати на належному рівні готовність сил до реагування.

  • Раніше ракетний катер «Прилуки» Військово-морських сил України провів низку тренувань в акваторії Чорного моря з кораблем Echo Королівського флоту Великої Британії.