«Не треба шукати конфліктів». Андрій Сенченко заявив про вихід із «Батьківщини»

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Facebook / Andriy Senchenko

Один із головних соратників Юлії Тимошенко, Андрій Сенченко заявив про вихід із Всеукраїнського обʼєднання «Батьківщина». Про це він написав у Facebook.

«Сьогодні я прийняв важливе і дуже непросте для мене рішення про вихід із партії «Батьківщина». Я присвятив цій команді 14 років свого життя і залишався поруч із Юлією Тимошенко в найтяжчі для неї та партії часи», — написав політик.

Сенченко пояснив своє рішення розбіжностями в оцінці небезпек, які виникли перед країною після виборів президента України. Але прощаючись засвідчив свою повагу до лідерки «Батьківщини».

«Не треба шукати конфліктів — я з великою повагою ставлюся до Юлії Володимирівни, її внеску в розбудову української держави і намагання зробити українців щасливими. Впевнений, вона і надалі буде наполегливою на цьому шляху», — написав він.

Сьогодні я прийняв важливе і дуже непросте для мене рішення про вихід з партії «Батьківщина». Я присвятив цій команді 14...

Gepostet von Andriy Senchenko am Dienstag, 28. Mai 2019

Сенченко повідомив, що планує зосередитись на формуванні нового політичного руху, до складу якого може увійти громадських рух «Сила права».

«Стрижнем демократичної проукраїнської коаліції в наступному парламенті країни повинна стати політична сила, що зосередиться на реальному досягненні миру через перемогу і на глибокій модернізації економіки, необхідної для входження нашої держави до 20 найбільш економічно розвинених країн світу. Таку силу можливо сформувати лише спираючись на широке громадсько-політичне об’єднання патріотичних сил України. Команда громадського руху «Сила права», до якої я належу, готова стати надійною складовою такого об’єднання», — пише політик.