Заступник голови фракції БПП Кононенко виходить із президії партії Порошенка

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, близький друг та бізнес-партнер колишнього президента Петра Порошенка, вирішив вийти із президії партії «Блок Петра Порошенка», яку у травні перейменували на «Європейську Солідарність». Про це нардеп повідомив у Facebook.

«Свою місію я бачу у тому, щоб дати можливість молодим патріотам брати більш активну участь у розбудові країни. Тому я вирішив поступитися своїм місцем у партійному списку новим політикам, біографія яких буде писатися на чистому аркуші, що не заплямованому в гібридній інформаційній війні», — написав він у соцмережі.

Кононенко зазначив, що був і залишається прибічником європейського і євроатлантичного вектора розвитку країни.

За останні п'ять років ми пройшли дуже нелегкий шлях. У 2014 році ми отримали зруйновану та пограбовану країну. Ніхто не...

Gepostet von Igor Kononenko am Mittwoch, 29. Mai 2019

«Робитиму все від мене залежне, щоб захистити вибір українського народу. Цілковито поділяю прагнення партії «Європейська Солідарність» бачити незалежну, економічно процвітаючу Україну у вільній сім’ї європейських націй… Також хочу дати можливість проявити себе молодим партійцям, тому полишаю партійні посади — це мій особистий внесок у створення «соціальних ліфтів» в Україні. Вірю в нашу молодь і завжди готовий її підтримати», — додав він.

Згодом на брифінгу на уточнювальне запитання нардеп пояснив, що залишається рядовим членом партії.

«В моїй заяві жодного слова немає про те, що я вийшов з партії, бо я підтримую статут партії, я підтримую ті цілі, які ставить перед собою партія і я готовий далі як рядовий партієць працювати на тій ділянці, на якій я працюю», – наголосив Кононенко.

  • За інформацією theБабеля, главою передвиборного штабу перейменованої партії Петра Порошенка «Європейська Солідарність» стане народний депутат Сергій Березенко.
  • Технологом кампанії залишиться Ігор Гринів. Джерела також кажуть, що деякі члени партії стали «токсичними», і це призвело до втрати симпатій прихильників Порошенка. Серед таких персоналій назвали бізнес-партнера колишнього президента Ігоря Гладковського та Ігоря Кононенка, а також народних депутатів Олександра Грановського і Сергія Березенка. Викреслити їх зі списку партії хотіли б і деякі члени команди Порошенка.