Членом «Голосу» Вакарчука є засновник агентства Postmen, яке вело чорну кампанію проти Зеленського під час виборів

Перегляди:
7881
Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

До партії «Голос» Святослава Вакарчука входить Ярослав Ведмідь — засновник digital-агентства Postmen, яке під час виборів президента працювало на Петра Порошенка і займалося підтримкою екс-глави держави в соцмережах. Воно також вело чорний піар проти суперників екс-президента, особливо щодо Володимира Зеленського.

Те, що в рядах «Голосу» є Ведмідь, підтвердив сам Вакарчук. Про це він розповів в інтерв'ю виданню «ЛІГА.net».

«Так, це правда. Для мене важливі принципи людини, наскільки вона розуміє нашу місію. Ярослав Ведмідь — топ-digital strategist у цій країні. Ми працюємо тільки з кращими людьми [...]. Я не готовий працювати з людьми без стрижня. Більше того, мені не потрібно, щоб у нашій команді були люди, які мене люблять. Я не для цього йду в політику [...]. Головна мета — провести в парламент багато хороших людей. Готовий для цього робити непопулярні речі», — сказав він.

На питання, хто привів Ведмідя в команду, Вакарчук заявив, що не пам'ятає, і це не так важливо.

«У нас колегіально приймаються рішення. Якщо хтось приводить людину, то ми всі разом розглядаємо, а потім приймаємо рішення і даємо випробувальний термін. Ярослава привів один із членів нашої команди. Я особисто його до цього не знав, але зустрівся з ним і його командою», — пояснив він, додавши, що в «Голосу» не буде зв'язків ні з якими партіями і старими політиками.

«Ви зустрінете в нашій команді багато людей, які дотримувалися різних політичних поглядів. Але я розумію, до чого ви ведете. Тому заявляю, що ніяких зв'язків ні з однією політичною силою, ні з чинним, ні з попереднім президентом, або іншими президентами чи прем'єр-міністром, у партії «Голос» немає і не буде [...]. І ми не збираємося нікого «мочити» в соцмережах — це не наш метод», — зазначив Вакарчук.

  • Під час другого туру виборів президента журналіст theБабеля з'ясував, що агенство Postmen вело офіційний акаунт Петра Порошенка, два пропрезидентських пабліки та п'ять сторінок з чорним піаром проти його головних суперників на виборах: Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценка та Володимира Зеленського. Після перемоги Зеленського в першому турі «чорні» пабліки працювали тільки проти нього. В аматорських та професійно знятих відео кандидата називали наркоманом і зрадником України. Повний матеріал можна прочитати тут.
  • Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук дав інтерв'ю виданню «ЛІГА.net». Він розповів про свій бізнес, плани та економічну програму. theБабель виділив шість головних тез зі слів музиканта.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо