Вночі: КПВВ на Донбасі перейшли на літній графік, Китай підвищив мита на товари із США, а в Конгресі представили закон про підтримку України

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

КПВВ на лінії зіткнення перейшли на літній графік роботи

Всі контрольні пункти вʼїзду-виїзду на лінії зіткнення в районі операції Обʼєднаних сил перейшли на літній графік роботи. Тепер вони будуть щоденно працювати з 06:00 до 20:00, повідомляє Держприкордонслужба.

На літній режим роботи будуть переведені: КПВВ «Золоте» — дорожній коридор «Стаханов — Золоте — Гірське — Лисичанськ»; КПВВ «Майорське» — дорожній коридор «Горлівка — Бахмут»; КПВВ «Маріїнка» — дорожній коридор «Донецьк — Курахове»; КПВВ «Новотроїцьке» — дорожній коридор «Донецьк — Маріуполь (через Волноваху)»; КПВВ «Гнутово» (с. Пищевик) — дорожній коридор «Новоазовськ — Покровськ — Талаківка — Маріуполь»; КПВВ «Станиця Луганська» — дорожній коридор «Станиця Луганська — Щастя — Новоайдар».

Китай підвищив мита на понад 2500 видів американських товарів

З 1 червня Китай підвищує мита на понад 2500 видів американських товарів на загальну суму близько $60 млрд. Як повідомляє Bloomberg, це відповідь на мита, які стосовно китайських товарів у травні увів Вашингтон.

Зокрема, митом у 25% обкладатимуться механічні вироби, природний газ і косметика. Митом у 20% обкладатимуться дерево й обробні інструменти, а у 10% — скло, лазери і клапани.

У Конгресі США представлено законопроект про підтримку цілісності України

У Палаті представників Конгресу США оприлюднили законопроект про підтримку територіальної цілісності України та посилення оборонної допомоги. Як повідомляє прес-служба посольства України в США, проект закону надає нашій державі статус головного військово-політичного союзника Сполучених Штатів.

#НовинаПосольства У Палаті представників Конгресу США представлено проект закону, що передбачає посилення підтримки...

Gepostet von Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США am Freitag, 31. Mai 2019

Закон спрямований на посилення обороноздатності України, у тому числі шляхом передачі летального озброєння, а також зміцнення засобів захисту від російських кібератак.

Статус головного союзника США поза НАТО діятиме з моменту прийняття закону і до вступу України до Північноатлантичного альянсу.

У Києві поліція знешкодила групу, яка підробляла препарати для онкохворих

Поліція Києва та області знешкодила групу зловмисників, які підробляли медичні препарати для онкохворих. Правоохоронці вилучили фальсифікат на мільйони гривень.

Правоохоронці в Києві та Київській області проводять обшуки у справі щодо фальсифікації медпрепаратів для...

Gepostet von МВС України am Freitag, 31. Mai 2019

Злочинна група, яка складалася з громадян України та іноземців, реалізувала препарати не тільки на території країни, але і за кордоном.

«За результатами проведених заходів було затримано кілька осіб в порядку ст. 208 КПК України після документування факту незаконної реалізації 6 флаконів фальсифікованого лікарського засобу Keytruda на загальну суму близько $7 тисяч», — зазначили у поліції.