Виплата зарплат шахтарям та відстрочення підвищення тарифів. Данилюк назвав рішення наради РНБО

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк назвав підсумки і рішення після наради РНБО з питань енергетичної безпеки, яка відбулася 31 травня. Про це він написав у Facebook.

Вчора відбулася продуктивна нарада Президента з членами РНБО та з керівниками енергетичної галузі. Виявили декілька...

Gepostet von Alex Danylyuk am Samstag, 1. Juni 2019

«У стислі терміни буде виплачена заборгованість із заробітної плати гірникам державних шахт. Водночас, Уряд має запровадити ефективний механізм оздоровлення ситуації у цій галузі, насамперед — посилення безпеки шахтарів. Також з ініціативи президента України буде вирішене питання придбання житла для родини гірника, який загинув на шахті «Лісова». У нього залишилося троє дітей», — повідомив Данилюк.

Другим пунктом, за його словами, стало якнайшвидше вирішення проблеми з підприємством «Вода Донбасу» та відновлення водопостачання для понад 100 тисяч людей.

«Оцінили можливі наслідки запровадження другого етапу повномасштабного ринку електричної енергії, яке має відбутися 1 липня цього року, та доцільність його відтермінування. Прем’єр-міністр України запевнив, що у Уряду є рішення, яке дозволить уникнути збільшення тарифів на електроенергію — незалежно від дати запровадження», — назвав Данилюк третій важливий пункт наради.