Порошенко записав звернення до Зеленського перед його візитом до Брюсселя і розповів про «чотири союзи з ЄС»

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Колишній президент Петро Порошенко записав звернення до президента Володимира Зеленського з порадами перед візитом до Брюсселя. Це звернення Порошенко виклав на власній сторінці у Facebook.

Екс-президент закликав Зеленського не повторювати практику Віктора Януковича, який вів «багато розмов про євроінтеграцію, а ми не лише тупцювалися на місці, а й поверталися назад до Російської імперії».

Також Порошенко попросив Зеленського «реалізувати ті напрямки і напрацювання», які були досягнуті Порошенком раніше. «Йдеться про 4 союзи України і ЄС», — заявив екс-президент і пояснив, що має на увазі співпрацю у сферах енергетики, цифрових технологій, торгівлі та співпраці з НАТО.

Порошенко підкреслив важливість внесення до грудневого самміту НАТО надання Україні плану дій щодо членства в Альянсі. «День завтра важливий, і я бажаю успіху і Україні, і президенту», — підсумував Порошенко.

Звернення Петра Порошенка

Завтра відбудеться дуже важлива і символічна подія – перший візит новообраного президента до столиці Європейського Союзу – Брюсселю. Для всієї України важливо, щоби окрім символів і розмов ми побачили чіткий зміст. Бо в Януковича теж було багато розмов про євроінтеграцію в той час, коли Україну насправді намагалися повернути в Російську імперію.Йдеться про те, щоби зберегти наші напрацювання: чотири союзи України та ЄС – енергетичний, цифровий, митний, а головне – підтвердити чіткий план щодо вступу України в НАТО і Євросоюз. Бо членство в НАТО – це є безпека для країни і для громадянина, це є мир на умовах України. А членство в ЄС – це дотримання прав людини і добробут кожного українця. І це основа програми партії «Європейська солідарність». Ми будемо боротися за те, щоби реалізувати цей план.Завтра важливий день. Тож я бажаю успіху і Україні, і її Президенту.

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 3. Juni 2019
  • Наприкінці травня стало відомо, що робочий візит Зеленського до інституцій Європейського Союзу та НАТО у Брюсселі відбудеться 4—5 червня.
  • У Зеленського заплановані зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером, генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, а також іншими високопосадовцями європейських та євроатлантичних структур.