ЦВК розподілила кошти на вибори Ради. Планують витратити майже 2 мільярди гривень

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Центральна виборча комісія затвердила розподіл коштів на проведення позачергових виборів депутатів Верховної Ради. Про це повідомляють на сторінці у Facebook.

Загалом із 1,94 млрд грн видатки ЦВК складають 406 млн грн. На окружні виборчі комісії розподілили 51 млн грн, на дільничні виборчі комісії — 1,22 млрд. Резервні кошти складають 271 млн грн.

Комісія також затвердила середні норми видатків окружних та дільничних виборчкомів. Крім цього, ЦВК затвердила кошторис власних видатків на підготовку та проведення виборів.

Під час сьогоднішнього засідання Комісія затвердила Розподіл коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку...

Gepostet von Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine am Montag, 3. Juni 2019
  • 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про припинення повноважень парламенту та його розпуск. Дострокові вибори призначено на 21 липня.
  • За соцопитуванням центру «Соціальний моніторинг» та Українського інституту соціальних досліджень імені О. Яременка, на виборах до Верховної Ради найбільшу підтримку має партія «Слуга народу», а подолати прохідний барʼєр у 5% можуть чотири партії.