Партія Порошенка та «Самопоміч» стали спостерігачами в Європейській народній партії

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Партії «Європейська солідарність» і «Самопоміч» набули статусу спостерігачів у Європейській народній партії. Про це у Facebook написав нардеп Володимир Арʼєв.

«Європейська народна партія ухвалила рішення про прийняття «Європейської солідарності» в статусі спостерігача (статус членства для партій з країн, які не входять до складу Євросоюзу)», — написав Арʼєв.

За його словами, рішення набуде чинності у вересні, адже партія лише щойно змінила назву та має до цього часу «працювати в рамках імплементації антикорупційної стратегії ЄНП і завершити трансформаційні процеси в партії».

Європейська Народна Партія ухвалила рішення про прийняття Європейської Солідарності в статусі спостерігача (статус...

Gepostet von Volodymyr Ariev am Dienstag, 4. Juni 2019

Про приєднання партії «Самопоміч» як спостерігача повідомила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд. «Окремо лідери ЄНП відзначили структуру «Самопомочі» і правдиву партійну роботу з людьми. Дякую усім людям «Самопомочі» — ми це зробили!» — написала вона.

Щойно Європейська Народна Партія ухвалила рішення про прийняття «Самопомочі» до своєї родини!Прийняття як політичної...

Gepostet von Oksana Syroyid am Dienstag, 4. Juni 2019

Що таке Європейська народна партія?

Обʼєднана загальноєвропейська політична партія, яка поєднує окремі національні християнсько-демократичні та консервативні партії. Найбільше партійне обʼєднання Європи. До складу ЄНП входять 72 правоцентристські партії з 39 країн, партія має найбільшу фракцію в Європейському парламенті — 264 європарламентарі.