«Опозиційний блок», «Відродження», «Довіряй ділам» та інші партії обʼєдналися для участі у виборах

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Гонтар Володимир / УНІАН

Політичні партії «Опозиційний блок», «Партія миру і розвитку», «Відродження», «Довіряй ділам» і «Наші» обʼєдналися для участі у позачергових виборах до Верховної Ради.

Про це повідомив заступник голови парламентської фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул.

«Ми йдемо на вибори разом, щоб відновити мир, економіку і повернути людям достаток. Ми проведемо реальну децентралізацію і скасуємо антинародні «реформи», — написав він у Facebook.

Лідером партії «Опозиційний блок» є Борис Колесніков, «Партії миру і розвитку» — Вадим Новинський, «Відродження» — Віталій Хомутиннік, «Довіряй ділам» — Геннадій Кернес і Геннадій Труханов, «Наші» — Євгеній Мураєв.

Мы объединились! Партии «Оппозиционный блок», «Партия мира и развития», «Наши», «Відродження» и «Доверяй делам». Мы идем на выборы вместе, чтобы восстановить мир, экономику и вернуть людям достаток. Мы проведем реальную децентрализацию и отменим антинародные «реформы». Реализовать это можем только мы.

Gepostet von Олександр Вілкул am Freitag, 7. Juni 2019
  • 21 травня стало відомо, що мер Харкова Геннадій Кернес і голова Одеси Геннадій Труханов створюють на базі «Відродження» спільну партію для участі в парламентських виборах. Очікується, що до нової партії увійдуть до десятка мерів середніх і малих українських міст, наприклад Бахмута, Ужгорода, Вознесенська.