Списки «Слуги народу»: як виглядають перші 100 кандидатів

Перегляди:
2763
Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Політична сила «Слуга народу» озвучила прізвища перших 100 кандидатів на дострокові парламентські вибори. Про це повідомляє theБабель.

Так, до списку увійшли:

1. Разумков Дмитро, голова партії «Слуга народу»

2. Стефанчук Руслан, представник президента у ВР, головний ідеолог партії

3. Венидиктова Ірина, експерт Зе-команди з питань реформи судової системи

4. Арахамія Давид Георгійович, підприємець, волонтер

5. Янченко Галина, експерт з питань антикорупційної політики

6. Федоров Михайло, керівник діджитал-напрямку партії «Слуга народу», радник президента з питань діджитал та інновацій

7. Корнієнко Олександр, керівник виборчого штабу партії «Слуга народу»

8. Красносільська Анастасія, експерт з податкового та антикорупційного законодавства

9. Ткаченко Олександр, керівник телекомпанії «1+1» Ігоря Коломойського

10. Жан Беленюк, борець греко-римського стилю, чемпіон світу, срібний призер Олімпійських ігор

11. Бабак Сергій, експерт Зе-команди з питань освіти.

12. Криклій Владислав, кандидат економічних наук

13. Шуляк Олена, експерт у сфері девелопменту та будівництва

14. Наталуха Дмитро, громадський і політичний діяч, правозахисник

15. Ясько Єлизавета, культурний діяч, кінопродюсер, представник України в Оксфорді

16. Оржель Олексій, експерт у сфері паливно-енергетичного комплексу

17. Герус Андрій, експерт з питань енергетики

18. Радуцький Михайло, експерт у сфері медицини, засновник клініки «Борис».

19. Монастирський Денис, експерт з питань правоохоронної та судової системи, помічник депутата Антона Геращенка.

20. Гетьманцев Данило, експерт з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права

21. Малюська Денис Леонтійович

22. Холодов Андрій Іванович

23. Лерос Гео Багратович

24. Кальченко Сергій Віталійович

25. Ткаченко Максим Миколайович

26. Чернєв Єгор Володимирович

27. Юраш Святослав Андрійович

28. Сушко Павло Миколайович

29. Верещук Ірина Андріївна

30. Курбаков Олександр Миколайович

31. Коробкова Олена Анатоліївна

32. Діденко Юлія Олександрівна

33. Співак Дмитро Павлович

34. Солончук Дмитро Вікторович

35. Ананченко Михайло Олегович

36. Коваленко Анна Миколаївна

37. Неклюдов Владлен Михайлович

38. Кривошеєв Ігор Сергійович

39. Іонушас Сергій Костянтинович

40. Завітневич Олександр Михайлович

41. Гусєв Юрій Веніамінович

42. Воронов Володимир Анатолійович

43. Арістов Юрій Юрійович

44. Кісєль Юрій Григорович

45. Галайчук Вадим Сергійович

46. Ковальов Артем Володимирович

47. Стернічук Валерій Олександрович

48. Михайлюк Галина Олегівна

49. Бабій Роман В’ячеславович

50. Качура Олександр Анатолійович

51. Новосад Анна Ігорівна

52. Культенко Артем Валерійович

53. Марусяк Олег Романович

54. Кириченко Микола Олександрович

55. Третьякова Галина Миколаївна

56. Халімон Павло Віталійович

57. Мошенець Ольга Володимирівна

58. Саладуха Ольга Валеріївна

59. Коваль Ольга Володимирівна

60. Загорулько Аліна Леонідівна

61. Бондаренко Олег Володимирович

62. Крячко Михайло Валерійович

63. Бардіна Марина Олегівна

64. Марченко Людмила Іванівна

65. Юнаков Іван Сергійович

66. Володіна Дарина Артемівна

67. Богданова Наталя Миколаївна

68. Савченко Ольга Станіславівна

69. Гринчук Оксана Анатоліївна

70. Козак Володимир Васильович

71. Лисюк Андрій Олександрович

72. Сова Олександр Георгійович

73. Панченко Ірина Сергіївна

74. Боярчук Роман Михайлович

75. Ватрас Володимир Антонович

76. Мулик Роман Миронович

77. Тарасов Олег Сергійович

78. Костюх Анатолій В’ячеславович

79. Брагар Євген Вадимович

80. Безгін Віталій Юрійович

81. Гутцайт Вадим Маркович

82. Салійчук Олександр В’ячеславович

83. Карбаджак Роман Юрійович

84. Рєпіна Елла Анатоліївна

85. Пушкаренко Арсеній Михайлович

86. Заблоцький Марʼян Богданович

87. Клочко Андрій Андрійович

88. Овчинникова Юлія Юріївна

89. Мережко Олександр Олександрович

90. Чернюх Ігор Іванович

91. Устенко Олексій Олегович

92. Кабанов Олександр Євгенович

93. Веніславський Федір Володимирович

94. Булах Лада Валентинівна

95. Петруняк Євген Васильович

96. Мариковський Олександр Валерійович

97. Федієнко Олександр Павлович

98. Мотовиловець Андрій Вікторович

99. Колесник Ганна Сергіївна

100. Богуцька Єлизавета Петрівна