Під ГПУ активісти вимагали нових підозр у справі Гандзюк

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

У понеділок, 10 червня, в столиці під Генеральною прокуратурою відбулася акція «Луценко, де підозри замовникам?». В акції взяли участь близько сотні активістів.

«Панове прокурори! Ви посадили виконавців злочину, хоч і вироки їхні нікчемно малі. Ми вже більш ніж пів року знаємо прізвища трьох замовників. Це Гордєєв, Мангер і Рищук. Ці імена зʼявились не випадково. Вже не вдасться приховати їхню причетність до вбивства Каті. Вони мають нести покарання!» — йдеться в заяві активістів.

Серед учасників були представники націоналістів — Назарій Кравченко, Сергій Філімонов, друзі Катерини Гандзюк — Масі Найєм, Владислав Грезєв й інші.

У коментарі theБабелю адвокат Масі Найєм зазначив, що вони вимагали нових підозр у справі Гандзюк.

«Ми вимагали нових підозр і просування у справі, які стосуються підозри Мангеру, так й інших підозр, які наразі не були висунуті та вручені. Наприклад, Рищуку. Це була основна вимога», — зазначив він.

Масі Найєм зауважив, що до них вийшов речник ГПУ Андрій Лисенко, і вони кілька хвилин спілкувалися, однак ніякої конкретики від представника прокуратури активісти не почули.

ВИМАГАЄМО ВИРОКИ ЗАМОВНИКАМ!Генпрокурор тепер бачить таку вимогу зі свого вікна. Сьогодні ми приходили до нього та ще...

Gepostet von Хто замовив Катю Гандзюк? am Montag, 10. Juni 2019