Соратник Медведчука та власник «112 Україна» і NewsOne купив телеканал ZIK. Редакція планує звільнятися та публікувати заяву

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Народний депутат від фракції «Опозиційний блок» Тарас Козак став новим власником телевізійних мовників телеканалу ZIK — компаній «Міст ТБ» і ТРК «Нові комунікації». Тепер у його медіа активі три телеканали — «112 Україна», NewsOne і ZIK. Про це повідомляє канал «112 Україна».

«Для мене придбання телеканалу ZIK — це осмислений і прагматичний крок. Інформаційне мовлення в Україні на сьогодні випереджає багато світових великих каналів за своєю мобільністю, інтересом аудиторії, зображенням. Одержавши ZIK, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з погляду ресурсів робить їх менш витратними і в той же час створює їхню більшу капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг «НОВИНИ», — розповів Тарас Козак.

Попереднім власником телеканалу ZIK був український бізнесмен і політик Петро Димінський.

theБабель звʼязався з генеральною продюсеркою телеканалу ZIK Наталією Влащенко, вона сказала, що наразі не коментує ситуацію. Однак зазначила, що найближчим часом зробить заяву.

theБабель також поспілкувався з журналістами телеканалу, вони розповіли, що до останнього напевне ніхто не знав про зміну керівництва і колектив у переважній більшості відреагував на такі новини крайнім обуренням.

«Є невеликий відсоток працівників, яким байдуже — менше 20%. І це переважно технічні працівники, які не працюють у кадрі. А ті, хто в кадрі, близько 90% — звільнятимуться», — сказав співрозмовник.

Творчий колектив телеканалу найближчими днями планує робити публічну заяву.

Також журналіст телеканалу Вахтанг Кіпіані написав у Facebook, що закриває свою програму на ZIK.

«Дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому понад 6 років виходила програма «Історична правда — ZIK». Ми зробили близько 500 випусків. Як автор і ведучий програми, повідомляю, що передача закривається. Медведчук — це ворог моєї країни, вбивця і минулого, і майбутнього», — написав Кіпіані.

Дорогою на презентацію книги "Справа Василя Стуса" дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому...

Gepostet von Вахтанг Кіпіані am Freitag, 14. Juni 2019

Про своє звільнення написала і керівниця департаменту виробництва власних програм Ольга Мовчан.

«За 9 років роботи мене безліч разів перепитували, чи Медведчук купив ZIK. І це завжди було неправдою. Але ось це сталося — Тарас Козак, поплічник кума Путіна, власник ZIK. Я для себе не бачу жодної можливості продовжувати тут роботу. Дуже не хочеться, щоб на репутації проукраїнського телеканалу медведчуки торували собі шлях до влади. Сумно», — написала Мовчан.

За 9 років роботи мене безліч разів перепитували, чи Медведчук купив ZIK. І це завжди було неправдою. Але ось це сталося...

Gepostet von Olha Movchan am Freitag, 14. Juni 2019

Нині Тарас Козак іде до Ради в складі партії «Опозиційна платформа — За життя» під номером 10.