Нардеп-утікач Онищенко подав документи до ЦВК для участі у виборах

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Позафракційний народний депутат Олександр Онищенко, який останнім часом проживає за межами України, подав документи в Центральну виборчу комісію для участі в дострокових парламентських виборах. Про це повідомила секретар ЦВК Наталія Бернацька, передає Інтерфакс-Україна.

«Онищенко подав документи в Центральну виборчу комісію... Фактично, у пакеті документів, які він до нас направив, він стверджує, що був делегований від України брати участь у кінних змаганнях», — зазначила вона.

Також Бернацька уточнила, що пакет документів Онищенка буде розглянуто найближчим часом.

  • Печерський районний суд міста Києва розгляне клопотання адвоката народного депутата Олександра Онищенка, який зараз живе в Іспанії, про скасування його розшуку.
  • Нардеп-утікач Олександр Онищенко заявив, що повернеться в Україну, щоб брати участь у судовому процесі.
  • Перше засідання суду у справі «газової схеми» проти народного депутата Олександра Онищенка та його фінансового директора мало відбутися 10 червня.
  • За версією слідства, нардеп Олександр Онищенко створив злочинну організацію, учасники якої з січня 2013 року до червня 2016 року заволоділи понад 1,6 млрд грн від реалізації газу за договорами про спільну діяльність із ПАТ «Укргазвидобування». Через це компанія «Укргазвидобування» зазнала понад 740 млн грн збитків.