Під Радою почалася акція «Марш свободи». Активісти вимагають легалізувати медичний канабіс

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Під стінами Верховної Ради проходить щорічна акція «Марш свободи», на якій активісти вимагають врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з конопель. Про це йдеться на сторінці заходу в Facebook.

«Ми хочемо побачити бажання та готовність політичних партій відстоювати право людини на життя та захист свого здоровʼя. Це обовʼязок цивілізованої держави — відповісти на вимогу вчених, лікарів та двох мільйонів медичних пацієнтів, які потребують лікування препаратами на основі канабісу», — зазначила речник маршу Тетяна Кузьменко.

У Києві під Верховною Радою відбувається акція «Марш свободи». Її учасники закликають законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісу. Вони застосовуються при лікуванні хронічного болю, епілепсії, посттравматичного синдрому, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона та багатьох інших тяжких хвороб.

Gepostet von ТСН Live am Samstag, 15. Juni 2019

Як вдалося зʼясувати журналістам ТСН, активісти пообіцяли провести ще одну акцію — 11 липня. Цього дня у Верховній Раді мають розглянути законопроект про легалізацію медичної марихуани.