Зеленський анонсував інвестиції в інфраструктуру Донбасу вже найближчим часом

Перегляди:
2321
Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Президент Володимир Зеленський заявив, що найближчим часом будуть здійснені інвестиційні вливання в інфраструктуру Донбасу. Про це він повідомив під час поїздки в Маріуполь, передає пресслужба президента.

«Найближчим часом будуть інвестиційні вливання в інфраструктуру Донбасу. Я говорю про це з усіма іноземними інвесторами», — зазначив він.

Крім того, Зеленський також зазначив, що середній і малий бізнес є «кров'ю для організму країни».

  • Президент Володимир Зеленський заявив, що хоче залучити великий бізнес до інвестування в Донбас. За його словами, найближчим часом відбудеться зустріч із бізнесменами. Також він підкреслив, що окуповані території Донецької і Луганської областей обов'язково повернуться, і «хтось повинен цим [інвестуванням] займатися».
  • 25 січня в Україні набув чинності закон про протимінну діяльність, який покликаний сприяти розмінуванню Донбасу. Згідно з законом, будуть створені нові органи та структури, які будуть планувати, координувати і перевіряти виконання робіт із розмінування. Безпосередньо розмінуванням будуть займатися приватні та державні компанії (так звані оператори протимінної діяльності), послуги яких будуть замовлятися через публічні закупівлі.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо